O nas

Stworzyłyśmy w pełni wyposażoną placówkę aby zapewnić jak najlepszą jakość usług. Nasza pasją i celem jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym zwierzętom. Naszym marzeniem jest żeby nasi pacjenci nie kojarzyli przychodni z bólem i strachem dlatego staramy się zapewnić im jak najbardziej przyjazne warunki. Zapraszamy wszystkie psy i koty nie tylko na leczenie ale i na zabawy i pieszczoty z naszymi lekarzami i ich pupilami które codziennie pełnią z nimi dyżur.

Lek. wet. Joanna Chmielewska
ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W trakcie trwania studiów oraz po ich ukończeniu związana z wieloma warszawskimi lecznicami. Jej szczególnym obszarem zainteresowań jest chirurgia miękka oraz nefrologia. Pani doktor jest w trakcie studiów specjalizacyjnych chorób psów i kotów w Olsztynie. Ma szczególnie dobry kontakt z kotami i potrafi z nimi nawiązać dobry kontakt. Prywatnie jest właścicielką jamnika długowłosego Gutka oraz dwóch kotów znajd Mańka i Ferdka.

Lek. wet. Justyna Chałubińska
ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W Przychodni zajmuje się interną oraz behawioryzmem zwierząt. Ukończyła "ADVANCED DIPLOMA IN THE PRACTICAL ASPECTS OF COMPANION ANIMAL BEHAVIOUR AND TRAINING" co daje brytyjskie kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego na licencji Centre of Applied Pet Ethology (COAPE). Pani doktor jest w trakcie studiów specjalizacyjnych chorób psów i kotów we Wrocławiu. Prywatnie właścicielka pięknej czarnej labradorki Negry.

Lek. wet. Aleksandra Morawska
ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Pierwsze kroki w weterynarii stawiała w przychodni "na skraju" z którą związana jest od kilku lat. Jako studentka praktykowała w Irlandii, Niemczech, Warszawie oraz we Wrocławiu w katedrze diagnostyki obrazowej, co jest głównych zainteresowaniem Pani doktor. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji dotyczących tematyki radiologii i chorób wewnętrznych. Na dyżurach można ją spotkać razem z adoptowana bokserką Melą.

Lek. wet. Andrzej Wysokiński,
jest absolwentem wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dyplom lekarza uzyskał w 2008 roku. Z kolei w 2014 roku ukończył studia specjalizacyjne i uzyskał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Jego główną dziedziną zainteresowań jest chirurgia tkanek miękkich i ortopedia, jednak doktor dzieli się także chętnie swoją ogólną wiedzą medyczną na swoim profili lekarskim na facebook'u .

Lek. wet. Jacek Wośko
ukończył wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W przychodni wykonuje badania USG, Echo serca.